Vajinal Akıntı İçin Soğan Suyu Kürü

 

Ünlü herbalistler vajinal akıntıyı gidermek için soğan suyu kürünü öneriyorlar. Bizde size bu kürün tarifini ve uygulanışını veriyoruz.

 

1 orta boy beyaz soğanı ( kırmızı ve mor soğan olmaz ) dörde bölün. önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika kaynattıktan sonra içine başka bir şey katmadan öğle ve akşam yemeklerinden önce 1 er bardak suyunu için. Kürü 15 gün uygulayıp sonlandırın.

Soğan kürünü adet döneminde uygulamanın bir sakıncası yoktur. Ancak, etki bakımından en uygun zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra başlamaktır.

Kür uygulandıktan sonra 2. adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız.

Hamile kalmak için bu soğan suyu kürünü uyguladıktan sonra kuru incir kürünü uygulamalısınız.(her iki kürü aynı anda uygulamayınız)

 

Uyarı: Bu soğan suyu kürünü 15 günden fazla uygulamayın.

 

Bu kürü uygulamaya başladığınızda 2-3. günden itibaren akıntılarınızın çözüldüğünü ve ne kadar fazlalaştığını hayretle göreceksiniz.

Bu kür erken menopoz , çikolata kisti, 3 cm. den küçük miyomlar, adet düzensizliği ve polikistik over şikayeti olan olan bayanlar için de mükemmel bir çözümdür.Yumurtalıklardaki kisti tamamen ortadan kaldırmaktadır.

 

Etiketler: Rahim kisti, yumurtalık kisti, vajinist, aslan pençesi, doğadanderman, bursa, doğadan derman, maranki, bitkisel, saraçoğlu