Sperm Sayısı Bitkisel

Sperm sayısı ve kalitesini arttırmak için bitkisel ürünlerden de yararlanılmaktadır. Biz size bu makalemizde kolaylıkla uygulayacağınız bir kür tarifi ve diğer bitkilerin etkilerini anlatacağız.

Sperm Sayısını Arttırmak İçin

Sabahları aç karnına 1 çay bardağı Cakşır suyunun içine 1 tatlı kaşığı pekmez ilave edilir ve içilerek kullanılır. Pekmez cakşır suyunun kana daha hızlı karışıp daha hızlı etki edebilmesi ve tat vermesi için ilave edilmektedir. Tam olarak etkili olması için 5 litre önerilmektedir.

Sperm Sayısı Arttırımı İçin Diğer Bitkiler

*Kuşdili: Tüm salgı bezlerini dengeli bir şekilde çalıştırır. Erkeklerde de kadınlarda olduğu gibi cinsel iktidarsızlığı giderir.

*Maydanoz: Bedeni yorgunluk ve ruhi bunalımı giderir. Erkeklerde cinsel gücü arttırır.

*Nane: Cinsel isteği çok arttırır. Erkekte psikolojik iktidarsızlığı giderir.

*Tarçın: Cinsel isteği çok arttırır.

*Zater: Ruhen ve bedenen canlılık sağlar cinsel gücü arttırır ve iktidarsızlığı giderir.Kekik gibi kullanılır Toz halinde yemeklere serpilir. Çay olarak ta kullanılır.

*Zencefil: Tüm vucudu uyararak bedeni ve zihnin çalışma gücünü arttırır.Erkekte cinsel gücü ve isteği cok atırır. Günlük miktar bir kahve kaşığıdır. Toz halinde reçel marmelatlara veya hamurişlerine karıştırılır. Et yemeklerine ve sosa karıştırılır. Süt ve salebe de karıştırılabilinir.

*Kekik: Vucudun savunma gücünü artırır. Erkekte cinsel arzuyu artırır. Karanfil-Cinsel isteği çok artırır. Gunde 1-2 adet yeterlidir. Yemekte et suyu sebze ve kompostolara katılarak yenir.

 

Etiketler: Sperm sayısını arttırma, sprem alitesini arttırma, azo sperm, sperma, meni, doğadan derman, marank, saraçoğlu, bitkisel tedavi, kısırlık, bursa, doğadanderman, çakşır, keçiboynuzu