Pilleses Hemoroid

 

Pilleses Kapsül İçeriği:

1-      At Kestanesi

2-      Altın Otu

3-      Civan Perçemi

4-      Sinameki

5-      At Kuyruğu

 

Pilleses yüzyıllardır kullanılan ve içeriği bilinen bitkilerin kliniksel deneyler ile bir araya getirilmesinden ve denenmesinden oluşan bir bitkisel takviye ürünüdür. Kliniksel deneyler Pilleses in 20 gün içerisinde etkisini göstererek hemoroid rahatsızlığına ciddi derecede etki göstererek gerilemesini sağladığı kanıtlanmıştır.

20 günlük uygulamalar sonucu yapılan kliniksel deneylerde hemoroidin %30 gerilediği gözlemlenmiştir. Yine bu deneylerle rahatsız haldeki kişilerde çalışmaz halde bulunan makat bölgesindeki toplardamarların çalışmaya başladığı ve memeleşmelerde  küçülmeler olduğu saptanmıştır.

Bilindiği üzere hemoroid rahatsızlığı makat bölgesindeki toplardamarların genleşmesi yani varisidir. Pilleses bitkisel kapsüllerin mantığı olarak ise vücut bölgesindeki tüm damarların çalışmasını hızlandırmak ve kan basıncını arttırmasıdır. Bununla birlikte tıkalı durumdaki toplardamarlarda aynı yöntem vasıtası ile açılır ve kalp güçlenir.

Pilleses kapsül içerdiği bitkisellerle vücudun direnç kaybını engeller ve hastalık karşısında anlık rahatlamalar ile hastaların geçici rahatlaması ‘’direncin artması gibi’’ olma durumunu yaratmaz. Pilleses kapsül kendine özel formülü ile hastalığı tamamen ortadan kaldırır ve tekrar oluşmasını engeller.

 

Pilleses in 5 önemli etkisi bulunmaktadır:

1-      Vucut genelinde tıkalı damar deformasyonunun giderilmesine, damarların kendini yenilemesine yardımcı olur.

2-      Kalbin güçlenmesine kan akışı ve basıncının düzenlenmesine yardımcı olur.

3-      Mide ve sindirim sisteminin düzenlenmesine yardımcı olur.

4-      Bağırsakların daha düzenli çalışmasına yardımcı olur.

5-      Makatta varis oluşmasına oluşmuş varislerin ilerlemesini önlemeye yardımcı olur.