Kadın İçin Afrodizyak

Kadın veya erkeğin içindeki içindeki cinsel arzuları ve cinsel dürtüleri harekete geçirmeye aracılık eden bir takım bitkilere, bir takım yağlara, bir takım ilaçlara verilen genel isme afrodizyak diyebiliriz.

Bay ve bayanlarda cinsel gücü arttırmaya yarayan bir takım bitkisel doğal afrodizyaklar vardır. Bunlardan bazıları aşağıdadır.
 
*Tarçın: Cinsel dürtülerinizi hareketlendiren hormonlarınızı çalıştırmaya yardımcı olan tarçını bir su bardağı sıcak suyun içine 1 çay kaşığını geçmeyecek şekilde atın ve karıştırın. Soğutmadan için.

*Ay çekirdeği: günde bir avuç ay çekirdeği özellikle kadınlar üzerinde son derece etkili bir afrodizyaktır. Ancak fazla abartıp yüzünüzü sivilceye boğmayın.

*Yulaf ezmesi:  sabahları bir kâse yulaf ezmesinin üstüne koyacağınız soğuk süt günlük cinsel performansınızı artıracaktır.

*Üzerlik tohumu: bir gram iyice ezilmiş üzerlik tohumunu balın içine atarak tüketmeniz son derece bir afrodizyak ortaya çıkaracaktır.

*Kırmızı ve yeşil acı biber, karabiber: ciddi bir afrodizyaktır. 

*Salatalara, sıcak yemeklere, soğuk mezelere bol bol dökülebilir.

*Sarımsak: çiğ olarak tüketildiği takdirde müthiş etkili bir afrodizyaktır.Kokusunun geçmesini beklemeniz ters tepmemesi için tavsiye edilir.

*Arı sütü, bal ve polen karışımı: bu müthiş karışım anında etki gösterebilen harika bir afrodizyaktır.
*
Uzmanlar, cinsel sorunların ortaya çıkmasında, psikolojik faktörlerin önemli ölçüde rol oynadığını söylüyor.

*Bitki çayları: Vücuttaki sıvıların akışını hızlandıran bitki çayları içilince, kan dolaşımı hızlanır, tutkularda ve heyecanlarda artış olur.Enerji seviyesini de yükselten bitki çayları seks yaşamını canlandırır.

*Ginseng: Binlerce yıllardır Çin’de ilaç yapımında kullanılan ginseng; hormonal sistemi uyarır, erken yaşlanma sürecini yavaşlatır ve göz ardı edilemeyecek güçler verir.

*Rezene: Bilinen en eski afrodizyaklardan olan rezeneden her gün bir parça alınması cinsel gücü artırır.Rezenenin tohumundan çay da yapılarak içilebilir.

*Lavanta: Salata ve yemek soslarına konan birkaç damla lavanta, seks hayatını güçlendirir.

*Karanfil Tanesi: Doğal afrodizyakların en güçlülerinden biri olan karanfil tanesi, yorgunluğa da iyi gelir.

*Haşhaş Tohumu: Cinsel performansı artırır.

*Polen: Son yıllarda afrodizyak olarak kullanılan polenin yapısında, belli ölçüde testosteron ve diğer cinsiyet hormonları bulunuyor. Ayrıca içerisinde birçok vitamin mineral ve amino asit bulunur.

*Zencefil: Yüzyıllardır duyguları harekete geçirmek için hazırlanan içkilerin karışımında kullanılan zencefil, insanı daha ateşli yapar.Kanı sulandıran ilaç kullananların dikkatli olmaları gerekiyor.Ayrıca, fazla tüketildiğinde de bağırsakları rahatsız eder.) Yemeklerde bahart olarak kullanılabilir. Balla karıştırılıp yenebilir. Bir hafta veya 10 gün kadar kullanılmalıdır.ETİKETLER: kadın azdıran, kadın afrodizyak, bayan afrodizyak, afrodizyak bitkiler, afodizyaklar, cinsellik, seks, orgazm, afrodizyak haplar, afrodizyak damlalar, ereksiyon, sertleşme, erken boşalma, sperm, lavitra, kamagra, doğadanderman, bursa, doğadan derman, bitkisel, maranki, Saraçoğlu,