Göğüs Büyütmenin Sırları

 

Günümüzde çok sayıda kadın göğüslerinin küçüklüğünden memnun değildir. Göğüslerinin küçüklüğünden memnun olmayan kadınlar, büyük ve gösterişli göğüslere sahip olmanın hayalini kurarlar. Çünkü göğüsler bir kadında kadınsı görünümün ve çekiciliğin en önemli temsilcileridir. Ayrıca erkeklerin çoğu büyük göğüslü kadınları daha çekici ve cezbedici buldukları için ikili ilişkilerinde partnerlerinin büyük göğüslü olmasını tercih etmektedirler. Bahsettiğimiz bu durumların dışında küçük göğüs yapısına sahip olan kadınlar çekiciliği ön plana çıkaran göğüs dekolteli kıyafetleri giyemeyip öz güven kaybı yaşarlar.

Tüm bu olaylar sonrasında göğüs büyütme yöntemleri araştırması içerisine giren kadınların karşısına birbirinden farklı tedavi yöntemleri çıkmaktadır. Bunlar arasında ameliyat, kremler ve çeşitli haplar gibi göğüs büyütme özellikleri olduğu iddia edilen çok sayıda farklı tedavi yöntemi bulunuyor. Peki saydığımız tüm bu yöntemler gerçekten istenilen düzeyde etki gösteriyor mu?

İlk olarak kremler ve haplar kullanılarak uygulanan yöntemler hakkında bilgiler verelim. Göğüs büyütme amacıyla uygulanan tedavi yöntemlerinde kullanılan hapların ve kremlerin ortak amacı göğüs büyümesini tetikleyen östrojen hormonun daha çok salgılanmasını sağlamaktır. Bu sayede göğüs büyümesi sağlanabilir ancak, dozu iyi ayarlayamazsanız kullandığınız kremler ve haplar yan etkisini göstererek istenmeyen sonuçların ortaya çıkmasına neden olabilir. Göğüs büyütücü kremler haplara göre daha az risk teşkil etmektedir. Çünkü uygulaması dışarıdan olup, kısmen daha güvenli yöntemler olmasına rağmen tek başlarına uygulandıklarında etki seviyesi çok düşüktür.

Göğüs Büyütme Ameliyatı Hakkında Merak Edilenler

Bir diğer göğüs büyütme yöntemi ise ameliyat olmaktır. Ameliyat olarak küçük göğüs problemine kısa sürede çözüm üretebilirsiniz. Ancak, ameliyatla göğüs büyüten kadınlar daha sonra hiçte tahmin etmedikleri olumsuz durumlarla karşılaşıyor. Ameliyat olarak göğüslerini büyüten kadınların göğüslerine yerleştirilen malzeme (slikon) zaman içerisinde deformasyona uğrayarak çeşitli şekil bozukluklarına maruz kalıyor. Ayrıca kadınların göğüslerine slikon malzemesi takıldığı andan itibaren hissizlik problemi baş gösteriyor. Tüm bunların dışında ameliyat olarak göğüs büyütme önemli derecede ekonomik maliyetlere neden oluyor.

 

Etiketler: Göğüs, büyütme, küçük, göğüs, ufak, meme, dekolte, çörek otu, doğadan derman, şerbetçi otu, bitkisel, göğüs, büyütme, doğadanderman, wolumex, bursa, doğadan derman, maranki, saraçoğlu