Ömer Coşkun Tüy Dökücü Bitkiler

Dr Ömer Çoşkunun insanların en büyük sorunlarından biri olan aşırı tüylenme ve bunlardan kurtulmanın yolları ile igili olan bitkisel tedavi yöntemleri ile ilgili önerileri aşağıdadır.

Dünyada en çok sorun olan piskojik yönden insanlarıda etkileyen insanlarda horman bozukluğu tedavisi malesef tam olarak sadece lazer ile mümkün olduğunu kanıtlanmıştır. Tedavi yöntemlerinden olan şifalı bitkilerle ilgili bir formül de bizden.

Kendi evinizde rahatlıkla hazırlayabileceğiniz kolay yöntemler sunuyoruz. Hem maliyeti ucuz hemde tamamen doğal bu yöntemin ne kadar faydalı olduğunu göreceksiniz ve bir hafta içinde tüylerin azaldığı göreceksiniz.

MALZEMELER:

1 tane soğan 1 diş sarımsak ve siyah merhem Siyah merhemi eczanelerden temin edebilirsiniz.

HAZIRLANIŞI :

1 adet soğanı ateşte iyice ısıtıp köz haline getirdikten sonra sarımsağı rendeleyin.

Siyah merhemle rendelediğimiz sarımsağı karıştırın ve bu karışımı ince bir tabaka halinde istemediğimiz yerlerde bulunan tüylere uyguluyoruz.

Bu ince tabakanın üstüne köz haline getirdiğimiz soğanı koyuyoruz.

Bu uygulama 1 hafta tekrarlandığı zaman tüylerden kurtulduğunuzu göreceksiniz.

 

ETİKET: istenmeyen tüylerden kurtulmanın bitkisel yolu, istenmeyen tüylerden kurtulmanın en hızlı ve en sağlıklı kurtulmanın olları, istenmeyen tüylerden nasıl kurtulabilirim, istenmeyen tüylerden nasıl kurtulurum, kıl dökmeye, tüyler, kıllar, tüy, kıl, istenmeyen kıllar, istenmeyen tüy, tüy dökücü bitkiler, istenmeyen tüylere, tüy dökücüler, kıl dökücü, istenmeyen tüylere lazer tedavisi, etek traşı tüy dökücü krem, erkeklerde istenmeyen tüylere kesin çözüm, folliex, maranki, bursa, doğadanderman, doğadan derman